UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU UCZNIÓW KLAS TRZECICH


Dla maturzystów z Liceum Ogólnokształcącego im. J.Iwaszkiewicza piątek 24.04.15r. był ostatnim dniem ich licealnej przygody.
Jak co roku podczas uroczystej gali wręczono uczniom z najlepszymi ocenami świadectwa z czerwonym paskiem i nagrody za bardzo wysokie wyniki w nauce. Nauczyciele docenili także inne umiejętności swoich podopiecznych. Gratulowano i dziękowano m.in. za udział w konkursach przedmiotowych, za osiągnięcia sportowe, pracę w Samorządzie Uczniowskim, udział w życiu kulturalnym szkoły .Rodzice najlepszych uczniów otrzymali listy gratulacyjne.
W piątkowej uroczystości uczestniczyli nie tylko tegoroczni absolwenci, ale również:władze miasta, rodzice , nauczyciele, zaproszeni goście. Po części oficjalnej uczniowie klas II przedstawili część artystyczną na której rozdano ZŁOTE JABŁKA.
Życzymy Wam drodzy absolwenci by każdy wasz kolejny dzień począwszy od dziś obfitował w radość, byście byli gotowi przyjmować cenne lekcje, jakich udzieli wam życie, by przyjaciele, jakich poznaliście w liceum pozostali z Wami na zawsze, byście mogli zrealizować wszystkie plany oraz by przyszła matura otworzyła Wam kolejne drzwi do osiągnięcia wyznaczonego przez was celu.