110 rocznica powstania ZNP


Pamiętamy o rocznicach …

Uczniowie naszego LO o zainteresowaniach artystycznych zgodnie z sentencją „ talent i wiedza tworzą mistrza „ angażują się nie tylko w życie kulturalne szkoły, ale od wielu już lat czynnie uczestniczą w uroczystościach organizowanych na szczeblu miasta i powiatu .
Już w miesiącu wrześniu br. mieliśmy zaszczyt zaprezentować swoje uzdolnienia wokalne i muzyczne społeczności nauczycielskiej w czasie obchodów 110 rocznicy powstania Związku Nauczycielstwa Polskiego .
Uroczyste spotkanie z tej okazji odbyło się w dniu 18 września br. w Muzeum Regionalnym w Brzezinach . Zespół licealistów „ Vocal Group „ w składzie: Martyna Grzegorczyk ,Kukieła Paulina, Marciniak Wiktor, Brzezińska Monika , Sikorska Paulina, Jasińska Anna , Fabian Miłosz , Szczepaniak Roksana zamiast życzeń zaprezentował zebranym wiązankę słynnych polskich piosenek / Kocham cię życie , Im więcej Ciebie tym mniej , Za każdy uśmiech, Lecę tam , Ważne dni , czy Żegnajcie przyjaciele / . Piosenki te były okazją do refleksji i marzeń . Występ naszych kolegów , jak zwykle , cieszył się dużym zainteresowaniem.