UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU UCZNIÓW KLAS TRZECICH


Dla maturzystów z Liceum Ogólnokształcącego im. J.Iwaszkiewicza piątek 24.04.15r. był ostatnim dniem ich licealnej przygody.
Jak co roku podczas uroczystej gali wręczono uczniom z najlepszymi ocenami świadectwa z czerwonym paskiem i nagrody za bardzo wysokie wyniki w nauce. Nauczyciele docenili także inne umiejętności swoich podopiecznych. Gratulowano i dziękowano m.in. za udział w konkursach przedmiotowych, za osiągnięcia sportowe, pracę w Samorządzie Uczniowskim, udział w życiu kulturalnym szkoły .Rodzice najlepszych uczniów otrzymali listy gratulacyjne.
W piątkowej uroczystości uczestniczyli nie tylko tegoroczni absolwenci, ale również:władze miasta, rodzice , nauczyciele, zaproszeni goście. Po części oficjalnej uczniowie klas II przedstawili część artystyczną na której rozdano ZŁOTE JABŁKA.
Życzymy Wam drodzy absolwenci by każdy wasz kolejny dzień począwszy od dziś obfitował w radość, byście byli gotowi przyjmować cenne lekcje, jakich udzieli wam życie, by przyjaciele, jakich poznaliście w liceum pozostali z Wami na zawsze, byście mogli zrealizować wszystkie plany oraz by przyszła matura otworzyła Wam kolejne drzwi do osiągnięcia wyznaczonego przez was celu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *