Rok szkolny 2023/2023
Przewodnicząca: Zuzanna Barańczyk kl. II A
Zastępca: Igor Pietrasik kl. III A
Członek SU: Zuzanna Loba kl. II A
Rok szkolny 2021/2022
Przewodnicząca: Klaudia Sztuka kl. III C
Zastępca: Martyna Niźnikowska kl. III AB
Sekretarz: Mateusz Panaszek kl. III AB
Skarbnik: Katarzyna Barańczyk kl. III AB
Członek SU: Maria Jakubowska kl. III AB
Rok szkolny 2020/2021 – drugie półrocze
Przewodnicząca: Klaudia Sztuka kl. II C
Zastępca: Martyna Niźnikowska kl. II AB
Sekretarz: Mateusz Panaszek kl. II AB
Skarbnik: Katarzyna Barańczyk kl. II AB
Członek SU: Maria Jakubowska kl. II AB
Rok szkolny 2020/2021 – pierwsze półrocze
Przewodnicząca: Karolina Piekut kl. III A
Zastępca: Julita Duszyńska kl. III B
Sekretarz: Dominika Narożnik kl. III A
Członek SU: Kacper Skorupski kl. III A
Rok szkolny 2019/2020
Przewodnicząca: Karolina Piekut kl. II A
Zastępca: Julita Duszyńska kl. II B
Sekretarz: Dominika Narożnik kl. II A
Członek SU: Kacper Skorupski kl. II A
Rok szkolny 2018/2019
Przewodnicząca: Patrycja Witkowska kl. II A
Zastępca: Karolina Piekut kl. I A
Sekretarz: Martyna Malesa kl. II A
Członek SU: Magdalena Eljasiewicz kl. II A
Rok szkolny 2017/2018
Przewodnicząca: Aleksandra Jatczak kl. I A
Zastępca: Sebastian Krysztofiak kl. II A
Sekretarz: Martyna Malesa kl. I A
Skarbnik: Weronika Niepsuj kl. II A
Członkowie SU: Natalia Nyk kl. II A
Marta Kołakowska kl. II A
Rok szkolny 2016/2017
Przewodnicząca: Julia Nowak kl. II A
Zastępca: Klaudia Głowacka kl. II A
Sekretarz: Natalia Rosik kl. II A
Skarbnik: Przemysław Kapusta kl. II A
Kronikarze: Edyta Ołubek kl. II A
Alicja Skwarka kl. II A
Rok szkolny 2015/2016
Przewodnicząca: Karolina Pawliczak kl.II A
Zastępca: Paulina Sikorska kl.II A
Sekretarz: Natalia Choła kl.II A
Skarbnik: Damian Jacczyk kl. II A
Rok szkolny 2014/2015
Przewodnicząca: Aleksandra Michalec kl.II B
Zastępca: Monika Brzezińska kl.II A
Sekretarz: Natalia Wielamek kl.II B
Aleksandra Pacho kl.II A
Skarbnik: Przemysław Janczak kl.II A
Rok szkolny 2013/2014
Przewodnicząca: Gałązka Agnieszka kl.II B
Zastępca: Rewkiewicz Dominika kl.II A
Sekretarz: Sokołowska Iga kl.II B
Skarbnik: Turska Klaudia kl.II A
Rocznik 2012/2013
Przewodnicząca: Worm Iga kl.II C
Zastępca: Terka Sebastian kl.II A
Skarbnik: Goldas Aleksandra kl.II B
Rok szkolny 2011/2012
Przewodnicząca: Strzałkowska Agata kl. II B
Zastępca: Łapka Paweł kl. II B
Skarbnik: Sośnicka Agnieszka kl. II A
Sekretarz: Borowińska Amanda kl. II A
Rok szkolny 2010/2011
Przewodniczący: Filipczak Krzysztof kl. II A
Zastępca: Szubert Anna kl. II B
Skarbnicy: Jerzyńska Dominika kl. II C
Fijałkowski Konrad kl. II A
Kronikarze: Kmieć Aleksandra kl. II C
Borowińska Ewelina kl. II C
Sekcja organizacyjna: Ryżanek Dawid kl. II A
Rok szkolny 2009/2010
Przewodnicząca: Szymańska Ewa kl. II B
Zastępca: Pietrzyk Witold kl. II A
Sekretarz: Antosiak Anna kl. II B
Kronikarze: Ślusarek Sylwia kl. II A
Kudlik Małgorzata kl. II A
Rok szkolny 2008/2009
Przewodniczący: Grzegorz Kędzia kl. II A
Zastępca: Aleksandra Socha kl.II B
Sekretarz: Martyna Pawłowicz kl. II A
Kronikarz: Natalia Piechota kl. II B
Klaudia Adamczewska kl. II B
Rok szkolny 2007/2008
Przewodnicząca: Agnieszka Grzelak kl. II A
Zastępca: Przemysław Fal kl. II C
Sekretarz: Agnieszka Kołodziejczyk kl. II C
Kronikarz: Milena Łapka kl. II C
Rok szkolny 2006/2007
Przewodnicząca: Jacczyk Justyna kl. II B
Zastępca: Mariusz Kuczkowski kl. II A
Sekretarz: Kamila Pabin kl. II C
Kronikarze: Waldemar Wyka kl. II A
Magdalena Opis kl. II A